+48 55 230 43 60
x
    WÓZKI ARTYKUŁY PODSTRONY

    Kontakt

    PUPH TECHTRANS s.j. Andrzej Szmit & Ireneusz Ziemiński
    ul. Strażnicza 1, 82-300 Elbląg

    NIP: 578-000-51-73, VAT No: 5780005173, REGON: 170166898

    Sprzedaż wózków widłowych Still, Linde, Goodsense

    Andrzej Szmit +48 55 230 43 62, +48 601 34 34 86 a.szmit@techtrans.com.pl
    Ireneusz Ziemiński +48 55 230 43 61 i.zieminski@techtrans.com.pl
    Sylwester Kubacki +48 695 653 046
    woj. warm.-mazurskie, kujawsko - pomorskie
    s.kubacki@techtrans.com.p
    Piotr Tchórz +48 601 502 384
    woj. pomorskie
    p.tchorz@techtrans.com.pl

    Dyrektor ds. technicznych - wynajem długookresowy, umowy serwisowe

    Janusz Zaleski +48 55 230 43 85 j.zaleski@techtrans.com.pl

    Serwis wózków widłowych

    Maciej Gudan
    Szef Serwisu
    +48 55 230 43 99 maciek@techtrans.com.pl
    Bartłomiej Kusowski
    Koordynator Serwisu
    +48 55 230 43 69 b.kusowski@techtrans.com.pl
    Marcin Karpiński
    Koordynator Serwisu
    +48 55 230 43 84 m.karpinski@techtrans.com.pl
    Agata Damnic
    Fakturowanie
    +48 55 230 43 68, fax. 55 230 43 73 a.damnic@techtrans.com.pl

    Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczny

    Piotr Tchórz +48 601 502 384
    województwo pomorskie
    p.tchorz@techtrans.com.pl
    Maciej Ziemiński +48 695 65 30 51 m.zieminski@techtrans.com.pl
    Sylwester Kubacki +48 695 65 30 46
    woj. warm.-mazurskie, kujawsko - pomorskie
    s.kubacki@techtrans.com.pl

    Sprzedaż części zamiennych, osprzętu, ogumienia

    Piotr Trumiński
    Kierownik ds. sprzedaży

    +48 695 653 050, +48 55 230 43 77 p.truminski@techtrans.com.pl
    czesci@techtrans.com.pl
    Przemysław Zieliński
    Specjalista ds. sprzedaży
    +48 55 230 43 76 p.zielinski@techtrans.com.pl
    Fax + 48 55 232 49 49  

    Zaopatrzenie - Magazyn Główny - Kierownik

    Grzegorz Pietruszyński

    +48 55 230 43 71 g.pietruszynski@techtrans.com.pl

    Księgowość i Kadry

    Halina Eisler
    Główna Księgowa
    +48 55 230 43 66 h.eisler@techtrans.com.pl
    Małgorzata Zaleska
    Rachuba
    +48 55 230 43 75 m.zaleska@techtrans.com.pl
    Marek Grabowski
    Windykacja
    +48 55 230 43 75 m.grabowski@techtrans.com.pl
    Beata Maciejska
    Kadry
    +48 55 230 43 78 b.maciejska@techtrans.com.pl

    Masz pytanie ? Napisz do nas.

    do góry strony