Dane kontaktowe

PUPH TECHTRANS s.j. Andrzej Szmit & Ireneusz Ziemiński
ul. Strażnicza 1, 82-300 Elbląg

NIP: 578-000-51-73,
VAT No: 5780005173
REGON: 170166898

Sprzedaż wózków widłowych Still, Linde, Goodsense

Andrzej Szmit
+48 55 230 43 62
+48 601 34 34 86
a.szmit@techtrans.com.pl
Ireneusz Ziemiński
+48 55 230 43 61
i.zieminski@techtrans.com.pl
 Sylwester Kubacki
+48 695 653 046
s.kubacki@techtrans.com.pl
/woj. warm.-mazurskie, kujawsko - pomorskie/
 Piotr Tchórz
+48 601 502 384
p.tchorz@techtrans.com.pl
/woj. pomorskie/

Dyrektor ds. technicznych - wynajem długookresowy, umowy serwisowe

Janusz Zaleski
+48 55 230 43 85
j.zaleski@techtrans.com.pl

 

Serwis wózków widłowych

Szef Serwisu

Maciej Gudan
 +48 55 230 43 99
maciek@techtrans.com.pl
Koordynator Serwisu 

Bartłomiej Kusowski
+48 55 230 43 69
b.kusowski@techtrans.com.pl 
Koordynator Serwisu 

Marcin Karpiński
+48 55 230 43 84
m.karpinski@techtrans.com.pl
Fakturowanie

Agata Damnic
+48 55 230 43 68
fax. 55 230 43 73 a.damnic@techtrans.com.pl

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczny

 Piotr Tchórz

/województwo pomorskie/

+48 601 502 384 

  p.tchorz@techtrans.com.pl
Maciej Ziemiński

   

+48 695 65 30 51 

m.zieminski@techtrans.com.pl
Sylwester Kubacki 
/woj. warm.-mazurskie, kujawsko - pomorskie/

+48 695 65 30 46

s.kubacki@techtrans.com.pl

Sprzedaż części zamiennych, osprzętu, ogumienia

Kierownik ds. sprzedaży 


Piotr Trumiński 

Tel. Kom. 695 653 050

+48 55 230 43 77 

p.truminski@techtrans.com.pl czesci@techtrans.com.pl

Specjalista ds. sprzedaży 


Przemysław Zieliński 



+48 55 230 43 76 

p.zielinski@techtrans.com.pl




Fax. + 48 55 232 49 49

Zaopatrzenie - Magazyn Główny - Kierownik

Grzegorz Pietruszyński 

+48 55 230 43 71

g.pietruszynski@techtrans.com.pl


Księgowość

Halina Eisler - Główna Księgowa

+48 55 230 43 66

h.eisler@techtrans.com.pl
Małgorzata Zaleska - Rachuba

+48 55 230 43 75

m.zaleska@techtrans.com.pl
Marek Grabowski - Windykacja 

+48 55 230 43 75 

m.grabowski@techtrans.com.pl

Kadry

Beata Maciejska

+48 55 230 43 78

b.maciejska@techtrans.com.pl



Zabezpieczenie antyspamowe - wpisz wynik 2 + 8 + 5 =

Kontakt

PUPH TECHTRANS s.j.
Andrzej Szmit & Ireneusz Ziemiński

ul. Strażnicza 1, 82-300 Elbląg

tel. 55 230 43 60

NIP: 578-000-51-73

VAT No: 5780005173 REGON: 170166898

Zapraszamy wszystkich do współpracy

PUPH TECHTRANS s.j. Wózki widłowe od 1993 roku

Zadzwoń do nas: (55) 230 43 60

Logotypy firm

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszelskie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.